| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh WIRELESS BHR5460GL |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6934177756184 |







| КАПАЦИТЕТ | 10000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 10000 mAh WIRELESS BHR5460GL |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 10000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6934177756184 |