| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 5000 mAh BHR9303GL |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 6941812737958 |






i
"" in 7 days
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 5000 mAh BHR9303GL |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 6941812737958 |