| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh BHR9303GL |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 6941812737958 |






i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh BHR9303GL |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| EAN | 6941812737958 |