| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 20000 mAh VXN4304GL 18W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 6934177716874 |





i
"" Today
| CAPACITY | 20000 mAh |
| Brand | XIAOMI |
| MODEL: | 20000 mAh VXN4304GL 18W |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 20000 mAh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 6934177716874 |