| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh VXN4304GL 18W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6934177716874 |





i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | 20000 mAh VXN4304GL 18W |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 6934177716874 |