| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | XMART |
| MODEL: | 5000 mAh MAG BK PB-505S |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100549 |






i
"" Today
| CAPACITY | 5000 mAh |
| Brand | XMART |
| MODEL: | 5000 mAh MAG BK PB-505S |
| KIND: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| CAPACITY: | 5000 mAh |
| COMPATIBILITY: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| COLOUR: | BLACK |
| EAN | 3800202100549 |