| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MAG BK PB-505S |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202100549 |






i
"" Днес
| КАПАЦИТЕТ | 5000 mAh |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | 5000 mAh MAG BK PB-505S |
| ВИД НА АКСЕСОАРА: | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ: | 5000 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 20W USB-C PD, 15W MagSafe |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| EAN | 3800202100549 |