| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SDSSDE30-1T00-G26 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| FORM-FACTOR: | COMAPCT |
| READ TRANSFER RATE: | до 800 MB/s |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 619659204877 |






i
"" Today
| TYPE HDD | SSD |
| Size | 1000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SDSSDE30-1T00-G26 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| FORM-FACTOR: | COMAPCT |
| READ TRANSFER RATE: | до 800 MB/s |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 619659204877 |