| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE30-1T00-G26 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| ФОРМ-ФАКТОР: | COMAPCT |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 800 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659204877 |






i
"" Днес
| ВИД ТВЪРД ДИСК | SSD |
| Капацитет | 1000 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | SDSSDE30-1T00-G26 |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | SSD |
| Капацитет: | 1000 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| ФОРМ-ФАКТОР: | COMAPCT |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 800 MB/s |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659204877 |