| TYPE HDD | SSD |
| Size | 250 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | DS72 250GB SP250GBUC3S72VPK |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 250 GB |
| INTERFACE: | USB-A + USB-C |
| FORM-FACTOR: | 80.95 X 21.3 X 10.4 MM |
| READ TRANSFER RATE: | до 1050 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 850 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4713436157434 |
















