| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 500 GB |
| SPEED | up to 480MBs |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | CERTIFIED REFURBISHED 500GB |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| REVOLUTION PER MIN: | 5400 об/min |
| Size: | 500 GB |
| INTERFACE: | USB 3.2 |
| SPEED: | up to 480MBs |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942531111 |






