| ВИД ТВЪРД ДИСК | 2.5 INCH |
| Капацитет | 500 GB |
| СКОРОСТ | до 480 MB/s |
| Марка | VERBATIM |
| МОДЕЛ: | CERTIFIED REFURBISHED 500GB |
| ВИД ТВЪРД ДИСК: | 2.5 INCH |
| ОБОРОТИ: | 5400 об/min |
| Капацитет: | 500 GB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB 3.2 |
| СКОРОСТ: | до 480 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 23942531111 |






