| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 1000 GB |
| SPEED | До 5 Gbps |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | WDBPCK0010BBK/WDBUZG0010BBK |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| SPEED: | До 5 Gbps |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037855448 |








i
"" in 7 days
| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 1000 GB |
| SPEED | До 5 Gbps |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | WDBPCK0010BBK/WDBUZG0010BBK |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 1000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| SPEED: | До 5 Gbps |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037855448 |