| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | BIKESPORT |
| MODEL: | FOLDING 20" WHITE |
| TYPE: | ГРАДСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| BRAKES: | V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932110863 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | BIKESPORT |
| MODEL: | FOLDING 20" WHITE |
| TYPE: | ГРАДСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| BRAKES: | V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932110863 |