| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | VELOTEC |
| MODEL: | TEMPO 24" WHITE/BLUE |
| TYPE: | ДЕТСКИ |
| RIMS: | 24.00 " |
| GEARS: | 6 |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104398 |



i
"" Today
| GEARS | 6 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | VELOTEC |
| MODEL: | TEMPO 24" WHITE/BLUE |
| TYPE: | ДЕТСКИ |
| RIMS: | 24.00 " |
| GEARS: | 6 |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104398 |