| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | C1 Pro AC-38 М 26" BR/GRN |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 24 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| ACCESSORIES: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800173127736 |























