| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | HARDY 3.0 AT-37 L-19 29" |
| TYPE: | ВЕЛОСИПЕД |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SPEED SYSTEM: | SHIMANO 3X7 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА ДИСКОВИ |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 1001538 |










