| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 29.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | HARDY 3.0 AT-37 L-19 29" |
| ТИП: | ВЕЛОСИПЕД |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| СКОРОСТНА СИСТЕМА: | SHIMANO 3X7 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА ДИСКОВИ |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 1001538 |










