| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | ZX2 TX-37 M-17 27.5" SIL/BK |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 21 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173103273 |















