| MAXPOWER-W | 25.0 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | FS40-21M black |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 25.0 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| OSCILLATION: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 38.00 cm |
| WIDTH: | 21.50 cm |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939924856735 |













