| MAXPOWER-W | 80.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 50.0 cm |
| Brand | SANG |
| MODEL: | SBX-20 |
| FAN TYPE: | FLOOR |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 80.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 50.0 cm |
| OSCILLATION: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | No |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 61.00 cm |
| WIDTH: | 59.50 cm |
| LENGTH: | 24.00 cm |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800139292669 |











