| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | NEW BABEL (FA006) |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 76.00 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| ROTATABLE: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234472663 |





















