| MAXPOWER-W | 33.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MFS18200APK |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 33.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| OSCILLATION: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 30.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939924851365 |













