| МОЩНОСТ W | 33.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MFS18200APK |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 33.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 30.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939924851365 |













