| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| NOISE LEVEL | 57 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 25.0 см |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | GDANSK 3D |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| NOISE LEVEL: | 57 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| MAXIMUM HEIGHT: | 100.00 см |
| DIAMETER SM: | 25.0 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| HEIGHT: | 24.00 см |
| WIDTH: | 53.00 см |
| LENGTH: | 34.00 см |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160058431 |















