| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 57 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 25.0 см |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | GDANSK 3D |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 57 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 25.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 24.00 см |
| ШИРИНА: | 53.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 34.00 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422160058431 |















