| HEIGHT | 102.00 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 60.00 см |
| NET VOLUME | 117 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 4 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | FSE 13040 N |
| HEIGHT: | 102.00 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NET VOLUME: | 117 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 4 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 174 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842575457 |









