| HEIGHT | 142.60 см |
| WIDTH | 54.40 см |
| DEPTH | 57.10 см |
| NET VOLUME | 168 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 5 |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | F 16SG-TT000EH |
| HEIGHT: | 142.60 см |
| WIDTH: | 54.40 см |
| DEPTH: | 57.10 см |
| NET VOLUME: | 168 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 5 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 190 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6958000321424 |











