| ВИСОЧИНА | 142.60 см |
| ШИРИНА | 54.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 57.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 168 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 5 |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | F 16SG-TT000EH |
| ВИСОЧИНА: | 142.60 см |
| ШИРИНА: | 54.40 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 57.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 168 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 5 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 190 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6958000321424 |











