| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 56.00 см |
| DEPTH | 57.90 см |
| NET VOLUME | 86 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 3 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | F492PW |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 56.00 см |
| DEPTH: | 57.90 см |
| NET VOLUME: | 86 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 165 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782407741 |








