| HEIGHT | 84.20 см |
| WIDTH | 47.50 см |
| DEPTH | 44.80 см |
| NET VOLUME | 61 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 3 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | F39EPW4 |
| HEIGHT: | 84.20 см |
| WIDTH: | 47.50 см |
| DEPTH: | 44.80 см |
| NET VOLUME: | 61 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 156 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782576270 |





