| ВИСОЧИНА | 84.20 см |
| ШИРИНА | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 44.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 61 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 3 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | F39EPW4 |
| ВИСОЧИНА: | 84.20 см |
| ШИРИНА: | 47.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 44.80 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 61 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 156 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782576270 |





