| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 60.00 см |
| DEPTH | 60.70 см |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 4 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | FNsddi 1624 |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.70 см |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 4 |
| COLOUR: | INOX |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 148 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803094470 |











