| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 60.70 см |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 4 |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | FNsddi 1624 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.70 см |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 4 |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 148 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803094470 |











