| HEIGHT | 177.00 см |
| WIDTH | 55.90 см |
| DEPTH | 54.60 см |
| NET VOLUME | 213 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT | 8 |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | SIFNe 5108 |
| HEIGHT: | 177.00 см |
| WIDTH: | 55.90 см |
| DEPTH: | 54.60 см |
| NET VOLUME: | 213 L |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 8 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 237 kWh |
| SEMI NO FROST SYSTEM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4016803115533 |








