| ВИСОЧИНА | 177.00 см |
| ШИРИНА | 55.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 213 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 8 |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | SIFNe 5108 |
| ВИСОЧИНА: | 177.00 см |
| ШИРИНА: | 55.90 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.60 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 213 L |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 8 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 237 kWh |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803115533 |








