| VOLTAGE | 7.40 V |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-1111 |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| VOLTAGE: | 7.40 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 20 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| WET AND DRY: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 80 dB(A) |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.50 L |
| CAR KIT: | No |
| TYPE: | АКУМУЛАТОРНИ |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 1 |
| ACCESSORIES: | Yes |
| COLOUR: | СИВ |
| CONSUMABLES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561536430 |











