| VOLTAGE | 7.20 V |
| BATTERY TYPE | Ni-MH |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SVC 190B |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| VOLTAGE: | 7.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 15 |
| BATTERY TYPE: | Ni-MH |
| NOISE LEVEL: | 80 dB(A) |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669089352 |








i
"" Today
| VOLTAGE | 7.20 V |
| BATTERY TYPE | Ni-MH |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SVC 190B |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| VOLTAGE: | 7.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | PORTABLE |
| RUN TIME UP TO: | 15 |
| BATTERY TYPE: | Ni-MH |
| NOISE LEVEL: | 80 dB(A) |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669089352 |