| НАПРЕЖЕНИЕ | 7.20 V |
| ТИП БАТЕРИЯ | Ni-MH |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SVC 190B |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 7.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | РЪЧНИ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 15 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Ni-MH |
| НИВО НА ШУМ: | 80 dB(A) |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669089352 |









