| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | BCS712HYG5 |
| VOLTAGE: | 18.00 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 40 |
| WEIGHT: | 2.9 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 5.00 h |
| NOISE LEVEL: | 82.00 dB(A) |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| HEIGHT: | 1315.00 см |
| WIDTH: | 252.00 см |
| LENGTH: | 204.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4242005436996 |


























