| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | BCS712HYG5 |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18.00 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 40 |
| ТЕГЛО: | 2.9 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 5.00 h |
| НИВО НА ШУМ: | 82.00 dB(A) |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 1315.00 см |
| ШИРИНА: | 252.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 204.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005436996 |




















