| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | SVC252110FSIIA |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 min |
| WEIGHT: | 3 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.60 L |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 5.00 h |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| HEIGHT: | 118.00 см |
| WIDTH: | 26.00 см |
| LENGTH: | 17.00 см |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782694899 |
















