| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 3 |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HVC6464A |
| MAXPOWER-W: | 400.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 min |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.00 h |
| NOISE LEVEL: | 80.00 dB(A) |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 3 |
| ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782492891 |
















