| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | HVC6464A |
| МОЩНОСТ W: | 400.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 60 min |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| НИВО НА ШУМ: | 80.00 dB(A) |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838782492891 |













