| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | LG |
| MODEL: | A9T-PRIME1C |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 min |
| WEIGHT: | 2.7 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 3 IN 1: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.44 L |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.00 h |
| SELF-CLEANING STATION: | Yes |
| HEIGHT: | 100.00 см |
| WIDTH: | 25.50 см |
| LENGTH: | 29.70 см |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806096154328 |













