| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | A9T-PRIME1C |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 60 min |
| ТЕГЛО: | 2.7 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 3 В 1: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.44 L |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.00 h |
| СТАНЦИЯ ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 100.00 см |
| ШИРИНА: | 25.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 29.70 см |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806096154328 |













