| POWER CONSUMPTION | 350 W |
| SANDING AREA WIDTH | 115 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 230 мм |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-SA19 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 350 W |
| SANDING AREA WIDTH: | 115 мм |
| SANDING AREA LENGTH: | 230 мм |
| IDLE SPEED 1/min: | 6000-11000 |
| TOOL CASE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.540 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| EAN | 3800123151477 |


