| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 350 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 115 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 230 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-SA19 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 350 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА: | 115 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА: | 230 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 6000-11000 |
| КУФАР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.540 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800123151477 |


