| DISPLAY SIZE INCH | 2.0 " |
| RESOLUTION | 1920х1080 |
| ANGLE OF VIEW | 140 ° |
| GPS | Yes |
| Brand | MIO |
| MODEL: | MiVue C595WD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 2.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 5.1 см |
| RESOLUTION: | 1920х1080 |
| ANGLE OF VIEW: | 140 ° |
| GPS: | Yes |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| MICROHPONE: | Yes |
| OTHERS: | 3-AXIS G-SENSOR |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4713264289208 |











