| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1920х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ | 140 ° |
| GPS | Да |
| Марка | MIO |
| МОДЕЛ: | MiVue C595WD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1920х1080 |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 140 ° |
| GPS: | Да |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ДРУГИ: | 3-AXIS G-SENSOR |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713264289208 |











